Zapowiedź II edycji Warsaw Home Build

Warsaw Home Build to międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych. Jest to trzydniowe wydarzenie, podczas którego wystawcy z Polski i z zagranicy zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla branży. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.

Między 17 a 19 marca 2022 roku Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-ekspozycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, zagości odwiedzających i wystawców z sektora architektury i materiałów wykończeniowych. Zakres branżowy będzie obejmował 4 główne strefy: Bathrooms, Interior finish, Installation, Exterior

II edycja Warsaw Home Build to międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych. Podczas nadchodzącej odsłony czołowe firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują szeroką gamę produktów z branży wykończenia wnętrz. Na uczestników czekają prelekcje i kongresy prowadzone przez liderów rynku. Impreza to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych.

Międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych to jedno z wydarzeń w ramach dużego konceptu Warsaw Home & Contract. Równocześnie z II edycją Warsaw Home Build, odbędą się 3 imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home:

  • Warsaw Home Gift&Deco - największe branżowe targi upominków i dekoracji w Polsce
  • Warsaw Home Electronics - międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu
  • Warsaw Home Green Days - największe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa

Targi to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wydarzenie jest także niepowtarzalna okazją na szeroką promocję marki i sprzedaż sprzętu z zakresu wykończenia wnętrz.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach, to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapowiada się największe tego typu wydarzenie w Polsce, podczas poprzedniej edycji Warsaw Home gościliśmy 48 654 odwiedzających, z każdym kolejnym rokiem wydarzenie cieszy się coraz większym prestiżem, dlatego wierzymy, że kolejna odsłona przyciągnie jeszcze więcej odwiedzjących.

Zapraszamy do współtworzenia targów.

Więcej informacji: https://warsawbuild.eu/