Informacje dla odwiedzających

Cieszymy, że planujesz swoją wizytę na największych targach meblowych w tej części Europy! Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

Data i godziny otwarcia

Targi Warsaw Home Build odbędą się 27 - 30 października 2021 roku. Godziny otwarcia dla odwiedzających: 10:00 do 18:00.

Lokalizacja

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica. Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Bilety

Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży na naszej stronie internetowej lub w kasie podczas targów. Bilety będą dostępne w przedsprzedaży ok. 3 miesiące przed wydarzeniem.

Bezpłatne shuttlebusy

Podczas targów będą kursować bezpłatne shuttle busy z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo, z Ptak Warsaw Expo do Warszawy.

Bezpłatny parking

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Jak dojechać?

Centrum targowe w jakim odbywają się targi to największe centrum wystawiennicze znajdujące się tuż pod Warszawą.

Samolotem

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice (zjazd Paszków). Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie Ci około 15 minut zaś z centrum Warszawy około 25 minut.

Autobusem miejskim

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga: „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Bezpłatnym shuttlebusem

Przez cały czas trwania targów kursować będzie darmowy autobus z wybranych miejsc w Warszawie do Ptak Warsaw Expo. Rozkład jazdy bezpłatnych autobusów zostanie opublikowany ok. 2 tygodnie przed wydarzeniem.

FAQ

Najczęściej zdawane pytania.

Bilety i rejestracja biznesowa będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Build. Rekomendujemy rejestrację lub kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu!

Tak. Na terenie hal znajdują się płatne szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Wstęp dla dzieci w dni biznesowe jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz, aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów, to zakup bilet dla dziecka na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.

W weekend, czyli dni otwarte, dzieci do 13 roku życia mają możliwość wstępu po zakupie biletu ze zniżką. Wstęp na targi dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.