Warsaw Home

Warsaw Home to czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Wydarzenie traktuje szeroko tematykę wykończenia i wyposażenia wnętrz. Uważamy, że na całość wnętrza składają się wszystkie wzajemnie oddziałujące na siebie jednostki. Urządzając zaczynamy od podstaw czyli podłóg, ścian, drzwi a kończymy na meblach i dodatkach.

Targi składają się z 5 poniższych stref tematycznych:

  1. SELECTED DESIGN
  2. FURNITURE  meble
  3. DECO  dekoracje, tekstylia, oświetlenie
  4. KITCHEN & DINING  meble, akcesoria kuchenne oraz AGD
  5. INTERIOR FINISH  podłogi, panele i materiały do ścian (płytki, panele, beton architektoniczny, zielone ściany), drzwi, kominki, armatura łazienkowa

IV edycja targów Warsaw Home i wydarzenia towarzyszące odbędą się w dniach 3 –6 października 2019 roku w Ptak Warsaw Expo.

>>> WIĘCEJ O WARSAW HOME<<<

Design Forum

Przez cztery dni trwania wydarzenia, osobowości świata designu i architektury oraz eksperci z branży będą mówić o znaczeniu projektowania i jego kierunkach, a także o istocie procesu projektowego, oryginalności produktu w odniesieniu do regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

>>> WIĘCEJ O DESIGN FORUM <<<

Poland Design Festival

Poland Design Festival to wydarzenie skupiające wiele oryginalnych inspiracji dotyczących aranżacji wnętrz. Młodzi projektanci wnętrz, designerzy, studia projektowe, a także małe, dopiero zaczynające, firmy mogą tutaj zaprezentować swoje największe osiągnięcia i pokazać, że polskie wzornictwo jest równie atrakcyjne jak zagraniczne.

>>> WIĘCEJ O POLAND DESIGN FESTIVAL <<<

Change Language To: Polish English French