Wydarzenia dodatkowe organizatorów i partnerów

Design Forum

Design Forum to przestrzeń stworzona do dyskusji, wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą o najnowszych trendach w branży. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy występują na scenie Design Forum, przyciągając z roku na rok coraz większą publiczność. Aby zapewnić wysoki poziom dyskusji, współpracujemy z Michałem Mazurem, trendwatcherem, który podróżuje po całym świecie, skąd przywozi ze sobą specjalnie dla nas najświeższą wiedzę o trendach. W tym roku tematy poruszane na forum będą odzwierciedleniem motywu przewodniego naszych targów designu – „Jestem”.

Więcej o Design Forum TUTAJ.

Poland Design Festival

Zdolni projektanci i mniejsze manufaktury pokazują podczas Poland Design Festival to, co w polskim i światowym designie jest najlepsze. W swoich przedmiotach łączą sztukę z codziennością i jakość z kreatywnością.

Podczas tego wydarzenia można znaleźć bardzo szeroki przekrój elementów wyposażenia wnętrz (unikalne meble, dekoracje), a nawet to, co niezbędne do ich wykończenia: kamienne blaty, schody czy zielone ściany pokryte mchem… Wszystkie prezentowane tu przedmioty powstają z inspiracji życiem codziennym i naturą.

Więcej o Poland Design Festival TUTAJ.

IDEAS

W tym roku po raz pierwszy organizujemy wystawę promującą młodych twórców – IDEAS selected by Warsaw Home. Zaprosiliśmy 24 zdolnych projektantów, którzy będą mieli okazję przedstawić swoje prototypy oraz gotowe produkty. Mamy nadzieję, że nawiążą owocną współpracę z klientami biznesowymi obecnymi na targach, dzięki czemu ich pomysły trafią do produkcji na szerszą skalę.

WYSTAWA INNOWACJI

Szyby produkujące prąd, drzwi otwierane gestem czy osłony sterowane smartfonem – takie rozwiązania nie śniły się nawet twórcom science fiction. Okazuje się, że to nie są wizje przyszłości, a teraźniejszość świata okienno-drzwiowego. Tak zaawansowane technologicznie rozwiązania już można stosować w mieszkaniach i domach! Będzie je można je zobaczyć podczas Wystawy Innowacji, która otworzy przed zwiedzającymi świat najnowocześniejszej stolarki. Więcej TUTAJ.

OGÓLNOPOLSKIE FORUM STOLARKI

3 października podczas Targów Warsaw Build odbędzie się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019.

Więcej TUTAJ

Mistrzostwa Polski w kładzeniu laminatów

Mistrzostwa organizowane przez firmę Joka.

Change Language To: Polish English French