Targi architektury i materiałów wykończeniowych

Warsaw Build to targi architektury i materiałów wykończeniowych odbywające w Ptak Warsaw Expo. Warsaw Build to nowa jakość targów budowlanych, gdzie najważniejsza jest dla nas innowacyjność, jakość i design wystawianych produktów i usług. Wydarzenie zostało podzielone na trzy sekcje tematyczne: Bathrooms, Interior Finish oraz Exterior.

Bathrooms

łazienki, płytki, spa & wellness

Interior finish

drzwi, podłogi, schody, ściany, kominki

Exterior

okna, konstrukcje, dachy, fasady, bramy, nawierzchnie

Przestrzeń dla biznesu

Warsaw Build skierowane jest do producentów z branży wykończenia wnętrz, budowlanej oraz przedstawicieli branży architektonicznej. Wydarzenie charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla kontraktów, a także stanowi przestrzeń zakupową dla klientów indywidualnych. Tutaj odwiedzający osobiście doświadczają przyszłości budownictwa. Targi Warsaw Build to idealne miejsce do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Kto nas odwiedzi?

  • architekci i projektanci wnętrz
  • inwestorzy
  • dystrybutorzy
  • sektor usług budowlanych
  • klienci indywidualni

Statystyki

W 2019 roku Warsaw Build odbyło się równocześnie z Warsaw Home & Contract – największymi targami wyposażenia wnętrz w Europie Środkowo-Wschodniej. Oba wydarzenia przyciągnęły tysiące zainteresowanych osób.

0
odwiedzających w przeciągu 4 dni
0
klientów biznesowych
0 %
biznesowych odwiedzających z zagranicy
0
wystawców
0 %
wystawców z zagranicy

TOP 5

Z jakich krajów pochodzili zagraniczni wystawcy? Oto nasze top 5 krajów.

  • Niemcy
  • Włochy
  • Szwajcaria
  • Hiszpania
  • Wielka Brytania

Organizator

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który w swoim portfolio posiada targi wnętrz Warsaw Home & Contract – wydarzenie, które w 4 lata stało się największą imprezą designu w tej części Europy. Teraz swoją wiedzę na temat organizacji targów i energię, której nam nie brakuje, wykorzystujemy do organizacji Warsaw Build.

Kasia Ptak
Założycielem targów Warsaw Build jest Kasia Ptak, która stworzyła Warsaw Home Expo Sp. z o.o. – spółkę należącą do Grupy Ptak, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji targów jest właścicielem Ptak Warsaw Expo – największego obiektu wystawienniczego w Polsce. Aktualnie w portfolio spółki znajdują się dwa wydarzenia: Warsaw Build oraz Warsaw Home & Contract.

Galeria

Wystawcy Warsaw Build dużą wagę przykładają do atrakcyjnej ekspozycji. Interesujący i elegancki wygląd stoiska bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie asortymentem marki. Zdjęcia pochodzą z edycji 2019, która odbyła się równocześnie z targami Warsaw Home.