Warsaw Build

Warsaw Build to czterodniowe Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych organizowane przez doświadczonego organizatora Warsaw Home Expo Sp. z o.o..

Warsaw Build powstało w odpowiedzi na potrzeby rynku, które dostrzegliśmy organizując targi Warsaw Home. Będąc otwartym na zapotrzebowanie wystawców strefy Interior Finish oraz szerokiego grona specjalistów odwiedzających targi m.in. inwestorów, deweloperów, firm budowlanych i remontowych, składów budowlanych, architekci kubaturowi postanowiliśmy stworzyć nowe, wysokiej jakości wydarzenie.

Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów z branży budowlanej i wykończeniowej. Warsaw Build stanowi platformę biznesową dla:

 • Inwestorów
 • Dystrybutorów
 • Sektora usług budowlanych
 • Architektów & inżynierów
 • Badań & rozwoju

Targi Warsaw Build wraz z Targami Warsaw Home współtworzą strefę Interior Finish.

Targi Warsaw Build składają się z podstref:

 1. DOORS & WINDOWS drzwi i okna
 2. FENCES & GATES ogrodzenia i bramy
 3. INNOVATIONS innowacje
 4. BATHROOMS łazienki
 5. WALLS ściany
 6. FLOORS podłogi
 7. STAIRS schody

Warsaw Build odbędą się w dniach 3 – 6 października 2019 roku. W tym roku na dni biznesowe (3 – 4.10.2019) zapraszamy tylko przedstawicieli z branży, natomiast weekend (5. – 6.10.2019) jest również otwarty dla klientów indywidualnych.

Godziny otwarcia dla odwiedzających: 10.00 – 18.00

Organizator

Organizatorem targów jest Warsaw Home Expo Sp. z o.o. –  spółka należy do Grupy Ptak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w biznesie.

Twórcą targów jest Kasia Ptak, która jest organizatorem trzech edycji targów Warsaw Home. Kasia Ptak obserwując niesamowity rozwój inwestycji oraz potencjał w branży budowlanej w Polsce, postanowiła stworzyć targi budowlane na najwyższym poziomie.

Grupa Ptak jest właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, który jest największym obiektem wystawienniczym w Polsce.


Statystyki Warsaw Home

Organizując pierwszy raz targi Warsaw Build, chcielibyśmy Państwa zachęcić do zapoznania się ze statystykami pierwszego projektu – Warsaw Home. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa punkt odniesienia na jakim poziomie organizujemy wydarzenia. Warsaw Home zostało okrzyknięte najszybciej rozwijającymi się targami w branży wyposażenia wnętrz i fenomenem w branży targowej.

Na trzeciej edycji Warsaw Home (4–7 października 2018) pojawiło się 623 wystawców, w tym 119 z zagranicy. Ekspozycje odwiedziło 67 325 osób z 65 krajów, z czego 22 223 to profesjonaliści (29% z zagranicy), m.in. architekci i dystrybutorzy. W 2017 roku wydarzenie odbyło się w trzech halach, w 2018 roku wystawcy zajęli już pięć, o łącznej powierzchni ponad 120 tys. m kw.

Powierzchnia wystawiennicza
Liczba marek
Odwiedzający 

Change Language To: Polish English French