Warsaw Build

O nas

Warsaw Build to międzynarodowe targi budowlane i materiałów wykończeniowych. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy. To wydarzenie, które powstało z myślą o architektach, deweloperach, wykonawcach, inwestorach oraz pasjonatach budownictwa, materiałów wykończeniowych, designu i innowacji budowlanych.

Dla kogo?

Tworzymy przestrzeń biznesową łączącą projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają materiałów budowlanych i wykończeniowych dla biur, hoteli, restauracji i własnych czterech kątów. Warsaw Build to miejsce, w którym każda osoba zainteresowana branżą znajdzie coś dla siebie.

Strefy

Targi zostały podzielone na 3 strefy:

  • Bathrooms
  • Interior Finish
  • Exterior Finish

W 2020 roku odbędzie się druga edycja Warsaw Build. Zapraszamy w dniach 26-29 listopada.

Organizator

Twórcą i dyrektorem targów jest Kasia Ptak, która założyła Warsaw Home Expo Sp. z o.o. – spółkę należącą do Grupy Ptak, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji targów.

KASIA PTAK

Pomysłodawczyni i CEO targów WARSAW HOME

Do stworzenia Warsaw Home zainspirowała mnie siła polskiego meblarstwa i skala jego eksportu. Już pierwsza edycji pokazała, że brakowało w Polsce tego typu wydarzenia. Chciałabym, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich targów jak te organizowane w Mediolanie czy Paryżu. Celem naszego wydarzenia jest stworzenie miejsca, które będzie platformą biznesową do zawierania międzynarodowych kontraktacji, ale też miejscem spotkań wszystkich pasjonatów dobrego designu. Mając na uwadze komfort zarówno naszych wystawców, jak i odwiedzających, stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego chcemy zgromadzić u nas najlepsze światowe marki – niezależnie od tego z jakiego kraju pochodzą.

Grupa Ptak jest właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, który jest największym obiektem wystawienniczym w Polsce.


Change Language To: Polish English French