Warsaw Build

W tym roku po raz pierwszy na mapie wydarzeń targowych pojawi się Warsaw Build – targi budowlane i materiałów wykończeniowych, które są odpowiedzią na boom inwestycyjny w Polsce. Impreza rozpocznie się w czwartek 3 października i potrwa cztery dni, do niedzieli włącznie.

To wydarzenie powstało specjalnie dla architektów, deweloperów, wykonawców, inwestorów oraz pasjonatów budownictwa, materiałów wykończeniowych, designu i innowacji budowlanych.

Warsaw Build będzie również dzielić jedną z hal wraz z Warsaw Home na terenie Ptak Warsaw Expo. W hali B odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć ponad sto pięćdziesiąt stoisk wystawienniczych i nawiązać relacje biznesowe z wystawcami. Co ciekawe, niektóre marki zaakcentują wejście na polski rynek właśnie uczestnictwem w Warsaw Build.

Wśród firm z Polski i całego świata znajdziemy m.in. producentów:

  • okien i drzwi,
  • schodów,
  • podłóg,
  • ścian,
  • kominków,
  • łazienek,
  • bram i ogrodzeń.

Warsaw Build to jednak nie tylko wystawy i przestrzeń biznesowa. Podczas trwania targów będą odbywać się rozmaite wykłady, prelekcje czy debaty. W tym celu zostanie zainstalowana specjalna scena, na której każdy, kto przyjdzie szukać inspiracji i najnowszych tendencji w branży, znajdzie coś interesującego dla siebie.

 

Warsaw Build odbędą się w dniach 3 – 6 października 2019 roku. W tym roku na dni biznesowe (3 – 4.10.2019) zapraszamy tylko przedstawicieli z branży, natomiast weekend (5. – 6.10.2019) jest również otwarty dla klientów indywidualnych.

Godziny otwarcia dla odwiedzających: 10.00 – 18.00

Organizator

Organizatorem targów jest Warsaw Home Expo Sp. z o.o. –  spółka należy do Grupy Ptak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w biznesie.

Twórcą targów jest Kasia Ptak, która jest organizatorem trzech edycji targów Warsaw Home. Kasia Ptak obserwując niesamowity rozwój inwestycji oraz potencjał w branży budowlanej w Polsce, postanowiła stworzyć targi budowlane na najwyższym poziomie.

Grupa Ptak jest właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, który jest największym obiektem wystawienniczym w Polsce.


Statystyki Warsaw Home

Organizując pierwszy raz targi Warsaw Build, chcielibyśmy Państwa zachęcić do zapoznania się ze statystykami pierwszego projektu – Warsaw Home. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa punkt odniesienia na jakim poziomie organizujemy wydarzenia. Warsaw Home zostało okrzyknięte najszybciej rozwijającymi się targami w branży wyposażenia wnętrz i fenomenem w branży targowej.

Na trzeciej edycji Warsaw Home (4–7 października 2018) pojawiło się 623 wystawców, w tym 119 z zagranicy. Ekspozycje odwiedziło 67 325 osób z 65 krajów, z czego 22 223 to profesjonaliści (29% z zagranicy), m.in. architekci i dystrybutorzy. W 2017 roku wydarzenie odbyło się w trzech halach, w 2018 roku wystawcy zajęli już pięć, o łącznej powierzchni ponad 120 tys. m kw.

Powierzchnia wystawiennicza
Liczba marek
Odwiedzający 

Change Language To: Polish English French