Z przyjemnością informujemy, iż przy okazji Targów Warsaw Home Build, jako jedno z wydarzeń towarzyszących, odbywać się będzie FORUM 100 organizowane wspólnie z Forum Branżowym.

Forum 100 jest prestiżowym wydarzeniem, podczas którego będziecie mieli okazję spotkać się z najlepszymi ekspertami i analitykami rynku oraz z menadżerami największych polskich firm z szeroko pojmowanej branży budowlanej.

Spotkania Forum to wieloletnia tradycja w świecie sektora budowlanego. Podczas zbliżającej się edycji wszyscy uczestnicy, w tym menadżerowie największych firm z branży, dyskutować będą o strategii na najbliższy rok, który jest pierwszym rokiem po ciężkiej sytuacji na rynku spowodowanej pandemią oraz wybuchem wojny na Ukrainie.

Prowadzone będą dyskusje na takie tematy jak m. in. aktualne trendy w branży budowlanej oraz branży e-commerce, termomodernizacja i poprawa efektywności energetycznej budynków czy działania promocyjne na rynku krajowym oraz zagranicznym. Wydarzenie to będzie również miejscem poświęconym na analizy eksperckie dotyczących planów zakupowych klientów.

Już dziś zapraszamy do rejestracji na udział w Targach pod linkiem: https://warsawbuild.eu/rejestracja/